Poradna: Manžel shání,kde je pochovaný otec,nedávno se teprve

Otázka:

Manžel shání,kde je pochovaný otec,nedávno se teprve dověděl,že má být udajně v Praze na Olšanech,když umřel manželovi bylo 12.Umřel v Liběšicích na litoměřicku v ůstavě,udajně ho měla nechat spálit družka AnnaKofrová,a vyzvednout urnu,jeho už nežijící jeho sestra.Zemřel 5.12.1971.Nebo kde to dohledat.Děkuji za kladné vyřizení.Mikulecká

chotiměř , 13.08.2010
Odpověď

Pokusím se zjistit co půjde z matriky zpopelnění v krematoriu, ale potřebuji znát jméno a nejlépe ještě datum narození zemřelého.

Julius Mlčoch , 17.08.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference