Poradna: Mela bych dotaz. Nevim kam se mam obratit,protoze hledam

Otázka:

Mela bych dotaz. Nevim kam se mam obratit,protoze hledam meho otce a mam podezreni ze zemrel. Jmenuje se Jaroslav Blaha,narozeny- 7.10.1954,narozeny v Novem Jicine,bydliste Karvina 6. Mohli by jste mi pomoc? Jsem jeho dcera z prvniho manzelstvi.Dekuji predem Hana Blahova

, 26.10.2008
Odpověď

Bohužel na tyto dotazy nelze odpovědět. Není pro zjištění skutečnosti dost informací a zákon na ochranu osobních údajů mi ani nedovoluje požadované informace získat a uveřejnit na tomto portále.

Julius Mlčoch , 31.10.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference