Poradna: místo poslední odpočinku

Otázka:

Dobrý den, potřebovala bych vědět, kde se vedou záznamy o pohřbení. Musím přímo na hřbitov? Tchán umřel loni a my jsme se to dověděli až nyní, bohužel jeho druhá rodina nám odmítá sdělit místo, kde je pohřben. Děkuji

, Česká Lípa , 07.01.2015
Odpověď

Záznam o pohřbení se vede na místě, kde skončili ostatky, tedy na hřbitově nebo v krematoriu. Tam ale vedou záznam jen o zpopelnění. Kam byla uložena urna již neevidují. Pokud bylo pohřbení do hrobu, tak jedině na hřbitově.

Julius Mlčoch+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference