Poradna: Moje jmeno je Otto Lehner, bydlistem v Edmontonu, Canada. Moje

Otázka:

Moje jmeno je Otto Lehner, bydlistem v Edmontonu, Canada. Moje nevlastni matka, Katharina Lehnerova, zemrela 22.8.2006, posledni bydliste Praha 1, Kremencova 1, mela byt udajne pohrbena na Olsanech, puvodne hrobka v pod jmenem moji tety Anny Alzbety Sachove nar. 1894. Hrobni bylo predplacene na 10 let. Prosim overte mne: 1) pod kterym jmenem je tato hrobka napsana. Pisi z toho duvodu, ze mame soudni rizeni tykajici se zaveti. 2) kdy byla moje matka (urna) pohrbena a je u vas zaznam o pohrbu? S uctou, Otto Lehner, 255 Surrey Gardens NW, Edmonton AB, Canada ph.01 780 487-0826

, 22.04.2008
Odpověď

Snažil jsem se zjistit na správě Olšanských hřbitovů potřebné údaje a zjistil jsem, že hrob je proplacen, ale není uvedeno, že by tam byla uložena zemřelá paní Katharina Lehnerová. Protože nejsem oprávněná osoba nemohu více informací získat. Obraťte se přímo na Správu pražských hřbitovů - Hřbitovní správa Olšany, PO BOX 128, Vinohradská 1835,130 00 Praha 3, nebo na e-mailovou adresu olsany@hrbitovy.cz. K přesnější odpovědi potřebují ještě nějaké informace.

Julius Mlčoch , 26.04.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference