Poradna: obracím se na vás s prosbou o informaci ohledně zesnulého

Otázka:

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o informaci ohledně zesnulého Roman Křížovič - Brno rok narození 1981 nebo 1982, zda se uskutečnil pohřeb. Ve vaší databázi ohledně pohřbů jsem nenalezla starší data v minulém roce od ledna 2006. Nevím, kde mám získat tyto informace. Moc děkuji za informace a snahu. S pozdravem

Neuvedeno , 14.02.2007
Odpověď

Bohužel tuto informaci Vám nemohu poskytnout, protože neexistuje žádná centrální evidence zemřelých. Pokud znáte jeho poslední bydliště pokuste se získat informaci o jeho osobě, případně kontakt na pozůstalé. Pokud získáte informaci kde žil a místu úmrtí, tak se obraťte na tamní pohřební služby zda nezajišťovali pohřeb. Je to zdlouhavé hledání, ale jiné cesty není.

Julius Mlčoch , 14.02.2007+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference