Poradna: Obracím se na Vás s prosbou o sdělení jestli jsou u

Otázka:

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o sdělení jestli jsou u Vás uloženy ostatky mého dědečka! Jméno: Reisner Karel Datum úmrtí 7. února 1982 Děkuji za odpověď a kladné vyřízení S pozdravem Bódisová Lenka

Pravice , 24.09.2009
Odpověď

Bohužel na tento dotaz neumím odpovědět. Neznám pohřebiště na kterém mají být ostatky uloženy. Musíte se obrátit přímo na provozovatele daného pohřebiště.

Julius Mlčoch , 18.10.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference