Poradna: Potřebovala bych vědět číslo hrobu, kde je pochován

Otázka:

Dobrý den potřebovala bych vědět číslo hrobu, kde je pochován můj děda Antonín Nachtmann, který zemřel 20. 6. 1976 a je pochován v Praze - Olšany. Sdílí společný hrob s Karlou Ehrlichovou (8.12.1945) Marií Salusovou (14. 1. 1965, Ladislav Ehrlich (19.9.1965)! Předem děkuji za kladné vyřízení

Břežany , 15.03.2008
Odpověď

Tuto informaci Vám po internetu nemohu sdělit. Jednak se ji od provozovatele pohřebiště nedozvím, protože je chráněna proti zveřejnění a já nejsem nájemce hrobového místa. Doporučuji obraťte se prosím na Správu pražských hřbitovů - Hřbitovní správa Olšany, Vinohradská 1835, 130 00 Praha 3. Pokud jste nájemcem hrobového místa, nebo máte jeho souhlas, jistě Vám tuto informaci rádi dají.

Julius Mlčoch , 27.03.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference