Poradna: Potřebovala bych zjistit kde je pohřben můj pradědeček.

Otázka:

Dobrý den potřebovala bych zjistit kde je pohřben můj pradědeček. Před 2 lety zemřel můj dědeček a tatínek se dozvěděl o tom,že měl dědečka. Pradědeček se jmenoval Josef Felgr, narozen 11.10 1891 v Novém Bydžově, zemřel 18.8.1967 v Litvínově ?( datum kremace-24.8.1967 v Mostě, byl rozvedený. Za každou informaci děkuji.

Plzeň , Plzeň-jih , 10.10.2007
Odpověď

Bohužel na tento dotaz neumím odpovědět. Neexistuje žádná centrální evidence kde je zemřelý pohřben. Pokuste se dotázat na krematoriu v Mostě. Tam by mohl být v matrice zpopelnění záznam, komu byla urna vydána a v té době se tam také uvádělo pohřebiště, kde bude uložena. Jinak musíte pátrat u provozovatele pohřebiště v Mostě případně v okolí zda nemají ve své evidenci tohoto zemřelého uvedeno. Je to náročné pátrání a kladný výsledek Vám nemohu zaručit. Přesto Vám přeji, aby jste místo uložení ostatků dědečka našla.

Julius Mlčoch , 11.10.2007

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference