Poradna: Prosím o informaci, kde je pohřben pěvec Národního

Otázka:

Prosím o informaci, kde je pohřben pěvec Národního divadla JIŘÍ HUML *1878 a + 1948 Žil v Praze na Vinohradech. V Národním divadle působil asi od roku 1906 do roku 1939

Podmokly , 31.07.2009
Odpověď

Bohužel na tento dotaz neumím odpovědět. Jméno tohoto pěvce není uvedeno ani v knize "Klíč k pražským hřbitovům" od pana Petra Kovaříka. Velice těžko se tyto údaje hledají a také může být pohřben mimo Prahu. Je mi líto ale místo jeho posledního odpočinku není známo.

Julius Mlčoch , 11.08.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference