Poradna: Prosim o informaci.Moje maminka mela v roce 1981 autonehodu

Otázka:

Prosim o informaci.Moje maminka mela v roce 1981 autonehodu a kolem 11.az 20.listopadu byla pochovana na hrbitove do hrobu rodiny Zeilerovych.Jmeno je Miroslava Vondru.Chtela bych vedet,zda se hrob nachazi nadale u Vas,ci je opravdu premisten jinam a potom kam.

, 16.07.2008
Odpověď

Bohužel na tento dotaz neumím odpovědět. Nevím na kterém hřbitově byla Vaše maminka pochována. Musíte se obrátit na správu pohřebiště, na kterém byla maminka pochována a tam tuto informaci zjistit.

Julius Mlčoch , 17.07.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference