Poradna: Prosím Vás touto cestou o sdělení kde je pohřben p.Milan

Otázka:

Prosím Vás touto cestou o sdělení kde je pohřben p.Milan Vodrážka z Hamru u Litvínova.Jsem matkou jeho dvou dětí z prvního manželství a jedná se o dědictví.Děkuji za vyřízení mého dotazu

, 03.04.2009
Odpověď

Bohužel na tento dotaz nemohu odpovědět, protože nemám kde zjistit údaje o zemřelém. Pokud víte, že Váš bývalý manžel zemřel, musíte se přihlásit k soudu v místě jeho trvalého bydliště, neboť tam bude probíhat pozůstalostní řízení a jeho děti jsou neopomenutelnými dědici ze zákona. To kde je pohřben není rozhodující.

Julius Mlčoch , 16.04.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference