Poradna: Zemřel mi otec Jiří ŠEVČÍK NAR:11.4.1944 z Prostějova.Dověděla

Otázka:

Dobrý den,zemřel mi otec Jiří ŠEVČÍK NAR:11.4.1944 z Prostějova.Dověděla sem se to až dnes.Ráda bych zjistila,kdy a kde má(měl)pohřeb.Můžete mi pomoci?Děkuji Stejskalová

Osečná-Liberecko , 01.07.2008
Odpověď

Bohužel Vám na Váš dotaz nemohu odpovědět. Neexistuje žádná centrální databáze zemřelých a způsobů jejich pohřbů. Rovněž není možné bez souhlasu pozůstalých takovouto informaci zveřejnit z důvodu ochrany osobních údajů. Obraťte se prosím na pozůstalé nebo známé z jeho posledního bydliště a pokuste se zjistit tuto informaci od nich.

Julius Mlčoch , 04.07.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce kde je kdo pohřben
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference