Poradna: Dotaz na uchování urny

Sekce: Krematoria

Otázka:

Dobrý den, v roce 1971 byla zpopelněna moje prababička. Jak už to tak bývá, sourozenci mého dědečka měli jediný úkol - vyzvednout popel po kremaci, která proběhla v Olomouci. Podle všeho to ale nikdy neudělali. Je nějaká naděje, že bych tuto situaci mohla po 42 letech ještě napravit? Předem děkuji za odpověď

Krumsín, okres Prostějov , 08.06.2013
Odpověď

Jsem přesvědčen, že nedá. Pokud si urnu skutečně nikdo nevyzvedl pak byly ostatky uloženy do společného hrobu na pohřebišti. Pokuste se zjistit v Olomouckém krematoriu, co se s urnou v roce 1971 stalo.

Julius Mlčoch , 10.06.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce krematoria
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference