Poradna: Vydani urny za mesic? Kdy se provadi rozptyl?

Sekce: Krematoria

Otázka:

Dovry den, pred tydnem a 3mi dny mi zemrel tata. Zrizovatelem pohrbu (resp. Pouze kremace) je moje mamka, diky niz ani nevim kdy byl/bude tata kremovan, jelikoz pres me nalehani se spokojila s tim, ze to nevi. Bylo mi receno, ze detaily ohledne dalsiho postupu bude resit az bude moct vyzvednout urnu - a to az za mesic. Proc az za mesic? Znamena to ze muj tata lezi jeste nezpopelnen v krematoriu? Jak se dovim kdy byl zpopelnen? Se sourozenci souhlasime na rozptylu, jak si tata pral. Je nejake omezeni, ve kterych mesicich se nesmi rozptyl provadet?

, Ústí nad Labem , 24.02.2015
Odpověď

Na Váš dotaz mohu odpovědět pouze to, že rozptyl se provádí ve vegetační době trávníku, to je od května do září. Ostatní otázky musíte řešit s maminkou a pohřební službou.

Julius Mlčoch

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Litoměřice


Vysočanské zahrady a.s.

Sekce: Obřadní síně,


Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most


Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Pohřební ústav Helena s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Ústí nad Labem - centrum
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce krematoria
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference