Zadání rady

Vítejte ve veřejné poradně portálu www.Pohreb.cz. I když se snažíme se odpovídat maximálně rychle a může se stát, že odpovíme pozděj, než bychom si všichni přáli. Je přitom pravděpodobné, že někdo se ptal na velmi podobnou otázku, jakou chcete položit Vy. Než požádáte o radu, prosím přečtěte si odpovědi v naší poradně, podívejte se na odborné články, prohlédněte si například výčet pohřebních služeb, či kamenictví. Pokud jste odpověď nenašli, budeme se těšit na Vaše otázky.

 

Váš e-mail nezveřejníme. Cokoliv dalšího do formuláře napíšete, zveřejníme, i když budete psát, ať nezveřejňujeme, provozujeme jen a pouze veřejnou poradnu, která slouží všem, které potkal, či může potkat odchod blízké osoby.

 

Věříme, že Vám rady našich odborníků ve Vaší situaci pomohou. A pokud by náhodou rada nepřišla včas, věříme, že pomohou lidem v podobné situaci. Za rady neneseme žádnou odpovědnost. 

 Děkujeme za Vaši přízeň.


Titulek otázky:
Otázka:
Sekce:
Kde žijete:
Váš email:
(nebude zveřejněn)
Napište prosím číslem kolik je dva plus tři: *
Všeobecnými obchodními podmínkami.*
 
Zpět na výpis
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference