Poradna: Chci Vám poděkovat za odpověď z 2.11.2009 na můj dotaz.

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den,chci Vám poděkovat za odpověď z 2.11.2009 na můj dotaz. Ale přesto bych si ještě ráda něco upřesnila: otec byl pohřeb klasicky (bez kremace)tudíž o převozu ostatků ze Slovenska neuvažujeme.A tady byl právě můj dotaz: má nějakou váhu když urnu naplněnou zeminou z otcova hrobu uložíme s urnou matky společného do hrobu zde u nás ? A zda je v tomto případě potom možné na náhrobek nechat napsat jak iniciály matky tak i otcove když vlastně otec už jeden hrob už má na Slovensku? Předem Vám děkuji za odpověď. J.Fojtíková

Karlovy Vary , Karlovy Vary , 06.11.2009
Odpověď

Pochopil jsem, že otec nebyl zpopelněn. Jen jsem uváděl možnost nechat ostatky exhumovat a zpopelnit. Uložit urnu se zeminou z hrobu Vašeho otce je samozřejmě cesta k řešení. Jaká jména uvedete na náhrobku je jenom Vaše věc a Vaše rozhodnutí. Pokud se to na náhrobek vejde tak můžete ke jménu otce napsat malým písmem poznámku, kde je pohřben. Není to nutné, ale třeba se budete lépe cítit a bude to pro Vás přijatelnější.

Julius Mlčoch , 22.11.2009

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební služba Karlovy Vary, Nejdek - Roman Neudert

Sekce: Pohřební služba, Město: Nejdek
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference