Poradna: Chtěl bych se zeptat na otázku. Na žulové desce se

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat na otázku. Na žulové desce se nám vyskytli jakoby mastné fleky.Desku jsem se snažil reklamovat u kamenické firmy kde mám stále záruku,ale dostalo se mi odpovědi,že tyto fleky pocházejí nejspíš od svíčky a prý se vosk zažral do desky a nejde s tím nic dělat.Leda vyměnit desku,ale měnit desku každý rok se mi nechce.Je to možné,nebo se snaží kamenická firma jen vyhnout reklamaci?Děkuji za odpověď

Otrokovice , Otrokovice , 29.07.2008
Odpověď

Dobrý den, bohužel, na fleky či flíčky se reklamace nevztahuje. Jen Vaším přístupem, šetrnosti či údržbě předejdete poškození. Obdobně mohu uvést i kovové drátky ovázané okolo věnce - rez, která se vsákne do kamene. Jediné, co pomůže, je chemie - můžeme dodat. Na příbalovém letáku bude návod... Cena cca 1.200,-Kč. Ovšem použití je velmi náročné, i časově. Volba vhodné koncentrace atd.... Reklamovat můžete: při předání díla - fleky či flíčky - strukturu kamene, na které není odběratel s dodavatelem domluven - nerovnosti povrchu kamene - takzvané jezírka /probroušená místa na ploše/ - tloušťka kamene krycí desky - rozdílná na různých místech - trhlina vidná okem - "štych" v kameni - odštíplé kousky kamene, oštípané hranky - rozměry - popř. hejbající se deska, bo není ve "vodováze"

Ladislav Kůrka , 30.07.2008

Firmy z tohoto regionu:

Kostel - Štípa

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Malenice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Zádveřice

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Újezdec u Luhačovic

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Slušovice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň - kremace Zlín

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Tečovice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Jižní Svahy

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Lukov

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Všemina

Sekce: Obřadní síně,
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference