Poradna: Chtěl bych Vás poprosit o radu.Mám kamenictví a chtěl

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den,chtěl bych Vás poprosit o radu.Mám kamenictví a chtěl bych kopat hroby na koho se obrátit?Děkuji mockrát za odpověd!!S pozdravem Knap Vladimír

, 08.05.2009
Odpověď

Pokud chcete kopat hroby musíte na živnostenském úřadu požádat o vydání živnostenského listu na "poskytování technických služeb". Dále doporučuji absolvovat školení hrobníků pořádané Sdružením pohřebnictví ČR, kde získáte proškolení z bezpečnostních předpisů a informace k vlastní technice výkopu hrobu. Rovněž Ministerstvo pro místní rozvoj provádí autorizaci na profesi hrobník. Více na stránkách www.mmr.cz.

Julius Mlčoch , 17.05.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference