Poradna: Chtěla bych se zeptat nebo spíše je to žádost o radu

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den chtěla bych se zeptat nebo spíše je to žádost o radu kam bych se měla obrátit .Zemřela mi maminka byla spopelněna a chtěla bych pro ní nový hrob (místo pro urnu) na hřbitově v Miletíně odkud pochází na koho bych se měla prosím obrátit.A nevíte přibližnou cenu pronajmutí takového místa na hřbitově moc by mi to pomohlo děkuji Jana Procházková

královehradecký , 25.08.2010
Odpověď

Rozhodně se musíte obrátit na provozovatele pohřebiště v Miletíně. Předpokládám, že to bude tamní Obecní úřad. Pokud by tomu bylo jinak, tak Vám jistě řeknou, kdo provádí správu hřbitova. Bohužel cenu Vám říct nemohu, protože ji neznám a na každém hřbitově je to jinak.

Julius Mlčoch , 25.08.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference