Poradna: Chtela bych se zeptat, zda existuji brigady spojene

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobry den. Chtela bych se zeptat, zda existuji brigady spojene s oblekanim a umyvanim zesnulych. Pripadne kde bych se mohla informovat. Dekuji.

blanensko , 29.09.2008
Odpověď

Oblékání a uprava zemřelých před uložením do konečné rakve je činnost spojená s výkonem koncesované živnosti "pohřební služba". Nejsem si jist, zda by některá pohřební služba přijala pracovníka jako brigádníka jen na tuto činnost. Zkuste pohřební služby v okolí Vašeho bydliště.

Julius Mlčoch , 08.10.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference