Poradna: Chtěla jsem se zeptat,jaká je obvyklá váha urny s popelem

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jaká je obvyklá váha urny s popelem zemřelého a jestli je běžné,že její obsah štěrchá jako písek.Děkuji

Tetčice,okr.Brno-venkov , 03.08.2009
Odpověď

Váha urny se zpopelněnými ostatky váží cca 3 až 4 kg. Popel je upraven a velikost zrn okolo 3 mm. Protože urna není nikdy zcela zaplněna budete při pohybu s urnou slyšet ono,jak krásně říkáte "štěrchání".

Julius Mlčoch , 18.08.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference