Poradna: Dobrý deň. Môj otec žil vo Velkých Opatoviciach na

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý deň. Môj otec žil vo Velkých Opatoviciach na ulici Hliniky511.Zomrel 13.2.2006. Keďže viem, že bol spopolneny a že umrel za tragických okolností, chcela by som zistiť čo sa vlasne stalo. Vopred ďakujem.

Slovensko-Žarnovica , 24.01.2008
Odpověď

Bohužel na tento dotaz neumím odpovědět. Obraťte se prosím na Policii, která případ vyšetřovala a oni Vám jistě poskytnou potřebné informace.

Julius Mlčoch , 31.01.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference