Poradna: Jak se zachovat?

Sekce: Ostatní

Otázka:

Zaplatila jsem pohřeb babičky a následné pohoštění. Peníze na pohřeb dostala jedna ze 3 dcer,nyní je zapírá.Jak se zachovat? Děkuji Marcela

Jihomoravský kraj , 02.10.2012
Odpověď

V tom Vám neporadím. Pokud existují doklady o tom, že byly na vypravení pohřbu nějaké finanční prostředky někomu svěřeny a on je zneužil, nebo na tento účel nepoužil, musíte se obrátit na advokátní kancelář a oni Vám poradí jak postupovat.

Julius Mlčoch , 09.10.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference