Poradna: Jako obecní úřad musíme řešit otázku hrobníka v obci.

Sekce: Ostatní

Otázka:

Jako obecní úřad musíme řešit otázku hrobníka v obci. Máme ochotného člověka, ale nevíme přesně, kdo mu vydá osvědčení k této činnosti, co všechno je třeba, abychom dodrželi přesně zákon o pohřebnictví a veškeré předpisy. Prosím o informaci. Děkuji předem. Halamová Věra, starostka obce

Bařice, okr. Kroměříž , 05.12.2006
Odpověď

Doporučuji se obrátit na pana Jana Hrdličku, vedoucího provozu na Správě hřbitovů Brno, který Vám odborně poradí, a protože provádí školení hrobníků, tak by vám mohl vašeho zaměstnance vyškolit a dát mu certifikát. Spojení na něj: tel.543213709. S panem Hrdličkou jsem mluvil a určitě Vám pomůže.

Julius Mlčoch , 05.12.2006+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference