Poradna: Je mozne se splest pri identifikaci tela zemreleho,rodina

Sekce: Ostatní

Otázka:

Je mozne se splest pri identifikaci tela zemreleho,rodina meho otce ho jiz dlouhou dobu nevydela.je mozne se dovedet kdo telo identifikoval,kdo konstatoval smrt a dalsi podrobne informace?smrt meho otce byla nahla a chtela bych se i s pritelem dozvedet vic.

Moravsky Karlov , Moravský Krumlov , 14.11.2010
Odpověď

Každého zemřelého musí prohlédnout lékař, který určí na co dotyčný zemřel. Podle dokladů se provede určení totožnosti. Pokud je jakákoliv pochybnost nelze zemřelého pohřbít. Nevím proč máte pochybnosti o totožnosti zemřelého. List o prohlídce zemřelého je součástí dokumentace předané matričnímu úřadu v místě úmrtí. Údaje jsou chráněny zákonem na ochranu osobních údajů, ale Vám jako dceři by mohly být poskytnuty. Obraťte se na matriku, která vystavila úmrtní list a tam zjistíte kdo provedl ohledání a určil příčinu smrti.

Julius Mlčoch , 14.11.2010

Firmy z tohoto regionu:

Obřadní síň - Rajhrad

Sekce: Obřadní síně, Město: Rajhrad


Malá obřadní síň krematoria města Brna

Sekce: Obřadní síně, Město: Brno


Velká obřadní síň Ústředního hřbitova města Brna

Sekce: Obřadní síně, Město: Brno


Velká obřadní síň krematoria města Brna

Sekce: Obřadní síně, Město: Brno


Restaurace Napoleon

Sekce: Smuteční hostina, Město: Brno
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference