Poradna: Kdo mě pohřbí?

Sekce: Ostatní

Otázka:

Jsem cizí státní příslušník, žíjící skoro 30 let v Čechách. Je mi víc než padesát, jsem rozvedený a děti nechtějí se mnou mít nic společného. Až mě někdo jednoho dne najde měsíc po smrti v bytě, kdo mě pohřbí? Nemohl bych si koupit nějaké pojištění a všechno organizovat sám dopředu?

, Karlovy Vary , 31.03.2018
Odpověď

Ano je to možné. V současné době je na internetu nabídka pojišťovny na pojištění pohřebních výloh. Kontaktujte jí a sjednejte pojištění.

Julius Mlčoch

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební služba Karlovy Vary, Nejdek - Roman Neudert

Sekce: Pohřební služba, Město: Nejdek
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference