Poradna: květiny

Sekce: Ostatní

Otázka:

Prosim o radu,nedavno mi zemrel otec a nejsem si jista,jak dlouho kvetiny,ktere dostal na rozloučenou,zustavaji na hrobe.Dekuji

pardubice , Pardubice , 29.07.2013
Odpověď

Dobrý den,obecně lze doporučit odstranění květinových darů v čase, kdy již přestávají být důstojným uctěním památky zemřelého, začínají vadnout, věnce opadávají atp. Je to však zcela na Vašem posouzení. Tuto záležitost zpravidla neupravuje ani řád pohřebiště a žádný jiný předpis. Na některých hřbitovech může květiny a věnce po uplynutí nějaké doby od pohřbu odstranit správce, na jiných správce tuto činnost neprovádí vůbec.

Martin Červený

Firmy z tohoto regionu:

Kamenictví Kůrka

Sekce: Kamenictví v pohřebnictví, Město: Přelouč


POHŘEBNÍ ÚSTAV JOSEF CEMPER

Sekce: Pohřební služba, Město: Skuteč
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference