Poradna: Mé přítelkyni zemřela prababička. Poslední rozloučení

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den, mé přítelkyni zemřela prababička. Poslední rozloučení bude v kostele, chtěl sem se tedy zeptat,kde je mé místo a jestli mám kondolovat rodině. Jsme s přítelkyní 6 let a s její rodinou mám velice pěkný vztah. Děkuji za odpověď.

Jihočeský kraj , 24.04.2007
Odpověď

Domnívám se, že bude jistě v blízkosti rodiny, protože jak uvádíte máte s rodinou velice pěkný vztah. Možná bude sama přítelkyně chtít, aby jste byl u ní. Kondolence je na místě, ale ta z Vaší strany může proběhnout již při setkání před vlastním obřadem. Pokud budete však společně s rodinou, předpokládejte, že budou smuteční hosté kondolovat také Vám.

Julius Mlčoch , 26.04.2007+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference