Poradna: Moji rodice jsou v mlade boleslavi v urnach na boleslavskem

Sekce: Ostatní

Otázka:

moji rodice jsou v mlade boleslavi v urnach na boleslavskem hrbitove.ja ziji v italii.je mozne vzit urny do italie?prosim o rychlou odpoved

, 07.02.2009
Odpověď

Náš zákon převoz urny povoluje. Doporučuji Vám spojit se v Itálii se správcem pohřebištěm, kam budete chtít urny uložit a toto si s nimi domluvit. Pak se obraťte na provozovatele boleslavského pohřebiště a objednejte si u nich vyzvednutí uren a jejich odeslání na pohřebiště v Itálii. Nevidím problém, který by mohl Vaše přání uložit urny Vašich rodičů v blízkosti Vašeho Bydliště v Itálii zhatit.

Julius Mlčoch , 15.02.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference