Poradna: Nedodržení smlouvy

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den mám problém s pohřebním ústavem, při sjednání obřadu a pohřbu jsem zaplatila celou částku včetně výroby a instalace náhrobku bylo mi sděleno že za rok po slehnuti země náhrobek instalují od té doby uplynulo již 16 měsíců a bohužel nic se neděje nemám nic jen telefonní číslo kam se nemohu dovolat a můj hovor odmítají přijmout nevím si rady kam se mám obrátit dluží mi 30000 tisíc. Bohužel se nejedná o pohřební ústav v místě mého bydliště. Děkuji za jakoukoliv radu jak postupovat. Děkuji Dagmar Roshi.

, Děčín , 22.07.2021
Odpověď

Dobrý dne paní Roshi. Připravte si veškeré doklady a navštivte
služebnu Policie ČR, předložte doklady  a vysvětlete problém.
Jaroslav Mangl - předseda Asociace

Jaroslav Mangl

Firmy z tohoto regionu:

Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference