Poradna: Nemohu se dohodnout se správou hřbitova a hlavně s

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den, nemohu se dohodnout se správou hřbitova a hlavně s kamenictvím, kdy mi od úmrtí mého bratra(listopad 07) nejsou schopni udělat náhrobek podle mého přání,navíc místo jména Michal Rozehnal, vytesali Michal Rozhnal s tím, že je to dobré a pokud chci úpravu ,musím si to opět zaplatit, to je přece neúnosné, poslední schůzka proběhla dne 26.1.08,bez efektu. Děkuji za odpověď Jana Ferová

Praha , Praha 1 , 12.02.2008
Odpověď

Dobrý den, více moudřejší bych byl, určitě lépe poradil a pomohl, kdybyste mi popsala celou situaci, doložila objednávku, řád pohřebiště, fotodokumentaci hrobu, fakturu a nájemní smlouvu hrobového místa. Hrob není hotov třeba proto, že se v zimním období hroby nestaví nebo pokud bylo pohřbení do kopaného hrobu, čeká se, až si zemina sedne... Cca 6měsíců. Nevím, jaké bylo Vaše přání, ale zde hraje hlavní roli OBJEDNÁVKA. Co se týká nápisu, tak v každém případě se jedná o vadu na díle, kterou je nutné odstranit - písemně, doporučeně doručená reklamace! Opravy hradit nebudete. Ale nerozumím, kam Vám nápis vytesali, když ještě nemáte náhrobek.

Ladislav Kůrka , 13.02.2008

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební a kremační ústav ELPIS

Sekce: Pohřební služba, Město: Praha 8 - Bulovka


Granit.cz

Sekce: Kamenictví v pohřebnictví, Město: Praha 3


Obřadní síň krematorium Strašnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 10 - Vinohrady


Kaple sv. Václava, Vinohradské hřbitovy

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 3


Malá obřadní síň (Baxova), krematorium Strašnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 10


Obřadní síň, krematorium Motol

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 5


Velká obřadní síň krematoria Strašnice

Sekce: Obřadní síně, Město: Praha 10
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference