Poradna: Neupravený hrob - zarostlý plevelem

Sekce: Ostatní

Otázka:

Tchán byl pohřben do hrobu před více jak rokem,nájemní smlouvu na hrobové místo má švagr. Nájemné je zaplaceno na 10 let a končí za dva roky (je tam pohřbena i babička) Nájemné jsme částečně tehdy také platili my. Při dědickém řízení po tchánovi jsme švagrovi zaplatili část nákladů na ozdobný kamenný náhrobek.Dosud není tento náhrobek proveden. Na hrobě roste plevel. Švagr nám telefony nebere. Jakým způsobem máme tento problém vyřešit a nebo na koho se máme obrátit o pomoc? Děkuji za radu.

, Liberec , 19.07.2021
Odpověď

Tady nezbude, než za pomoci advokáta vyzvat švagra k součinnosti. Pokud on je nájemcem hroové místa, tak nemáte právo s ním nijak nakládat Vy.

Pavel Kuchynka+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference