Poradna: Prosím o radu, jak postupovat při zrušení hrobu po

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den, prosím o radu, jak postupovat při zrušení hrobu po rodičích v Mariánských Lázních? Na koho se obrátit se žádostí? Majitel je imobilní a dožije v Sušici. Děkuji Posoldová

Plzeň , Plzeň-jih , 17.07.2009
Odpověď

Bohužel nevím, kdo vede evidenci hrobových míst v Mariánských lázních. Provozovatelem pohřebiště je ale ze zákona Městský úřad tel. 354922111 tam by Vám měli dát kontakt na správce hřbitova.

Julius Mlčoch , 24.07.2009

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference