Poradna: Prosím o radu, vlastníme hrobku v Náchodě a jelikož

Sekce: Ostatní

Otázka:

Prosím o radu, vlastníme hrobku v Náchodě a jelikož se tam od roku 1960 nepohřbívalo hodláme tuto hrobku prodat. Jak máme naložit se zbytky ostatku v hrobce před prodejem.Děkuji za radu

Hradec Králové , Hradec Králové , 22.07.2008
Odpověď

Obraťte se na provozovatele pohřebiště. On vám jistě pomůže tento problém vyřešit dle místních zvyklostí. Jsou v podstatě dvě možnosti. Kosterní ostatky se z hrobky vyzvednou a nechají se v krematoriu zpopelnit a popel poté buď uložit do společného hrobu, nebo provést rozptyl. Druhá možnost je ostatky uložit do společného hrobu na tom samém hřbitově, pokud takový společný hrob mají. Protože nevím jaká je možnost na tomto hřbitově, proto Vám doporučuji domluvit se s provozovatelem pohřebiště.

Julius Mlčoch , 24.07.2008

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební služba Aeternitas

Sekce: Pohřební služba, Město: Hradec Králové


PPS - POHŘEBNÍ SLUŽBA HRONOV - Oldřich Pich

Sekce: Pohřební služba, Město: Hronov


Smuteční obřadní síň Kukleny v Hradci Králové

Sekce: Obřadní síně, Město: Hradec Králové
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference