Poradna: protože se zabýváte pohřby, měli byste vědět, že pohřeb

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den, protože se zabýváte pohřby, měli byste vědět, že pohřeb se koná většinou do týdne od úmrtí. Proto Vaše odpovídání na dotazy, jak píšete "většinou do dvou týdnů", je poněkud zcestné. Svojí poradnu můžete s klidem v duši zrušit, Vaše odpovědi chodí opožděně, proto nemá smysl, abyste vůbec odpovídali. Sbohem

, 04.06.2007
Odpověď

Vážená paní Pecháčková, děkujeme za Váš čas věnovaný připomínkám a jejich zaslání, protože možná podobný pocit má více čtenářů a ne každý najde odvahu se vyjádřit. Samozřejmě víme to tom, do jaké doby musí proběhnout pohřeb. Jak i z naší poradny víte, dotazy na pohřeb nejsou jediné, naopak jsou v menšině. Většina dotazů, zejména dotazy na dědictví či správu hrobů, tolik nespěchají. Máme špatnou zkušenost slibovat 3 dny, protože pokud mají naši odborníci přes oblast pohřbívání dovolenou či neodkladné povinnosti, nestíháme termín 3 dnů a řešíme stížnosti na pozdní odpovědi. A to nechceme, proto uvádíme 3 týdny, byť v reálu odpovídáme velmi rychle, často do druhého dne. Čas 3 týdny uvádíme i z důvodu, že se lidé ptali na již dávno zodpovězené dotazy, což bralo čas čtenářům i odborníkům. Mohu Vás ujistit, že máme několik poděkování od lidí, kterým poradna pomohla, a i proto poradnu rozhodně rušit nebudeme, spíše uvažujeme nad zveřejněním poděkování spokojených čtenářů na webu. Podotýkám, že poradna je zdarma. Varianta jak garantovat zodpovězení odpovědi do třetího dne je zpoplatnit odpověď, a to není cesta, kterou chceme jít.

kolektiv www.pohřeb.cz , 04.06.2007+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference