Poradna: Rád bych se zeptal zda-li je možné sehnat práci například

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den rád bych se zeptal zda-li je možné sehnat práci například vykopávání hrobů?Děkuji za odpověd Polický Jiří

, 02.03.2009
Odpověď

Bohužel na tento dotaz neumím plnohodnotně odpovědět. Nevím z kterého jste regionu a zda tam je práce hrobníka potřeba. Pokud by jste chtěl tuto činnost vykonávat jako živnost, pak musíte požádat příslušný živnostenský úřad o vydání živnostenského listu na živnost volnou ohlašovací " poskytování technických služeb". Také je nutno předem projednat s provozovateli pohřebišť, zda budou o Vaší práci mít zájem. Na Ministerstvu pro místní rozvoj je možné pak získat certifikaci pro činnost hrobníka. Znovu ovšem uvádím, že nevím zda je o práci hrobníka ve vašem regionu zájem.

Julius Mlčoch , 09.03.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.