Poradna: Stale me trapi jedna vec a to ,ze nektere pohrebni

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobry den. Stale me trapi jedna vec a to ,ze nektere pohrebni krematorium pracuje tak,ze se jim stava a to vymena urna za urnu. Dostala jsem uplne nekoho jineho a to paní Babickou r.1929 což se nejednalo o mého otce.Začla jsem pátrat a dostala jsem to co chci a to byl můj otec. Nemůžu pochopit když, člověk utrpí takovou bolest když, nejblizší člověk odejde a stane se toto co se stalo mne. Zaplatíme nemalou korunu a myslím si že,člověk kterou tuto práci dělá by měl dělat pořádně měl by k tomu člověku i když nežije mít úctu a pochopení. Nedávno se ta sama věc stala jednomu starému pánovi kterého neznám úplně ho chápu jednalo se o jeho paní a myslím, že o tom víte protože se to psalo v mediich. Měla by být přísná kritéria co se týče spalování a vymenování uren, rakví dotyčních lidí i když nežijí, ale žijeme ještě my a to pozůstalí který stále trpí co se může stát. Musela jsem Vám to naspat protože to co se mě stalo je ve mě a nemohu se toho zbavit bolí mě to!!!!!! s pozdravem Drobná Drahomíra

Lovosice , Lovosice , 02.02.2008
Odpověď

Je mi líto, že jste měla takovou zkušenost s prací krematoria. Nevím pochopitelně o které krematorium jde, ale mohu Vám potvrdit, že jejich činnost je v rozporu se zákonem o pohřebnictví. Myslím, že by bylo na místě informovat o jejich špatné práci, alespoň místně příslušný živnostenský odbor, aby provedl v takovémto subjektu kontrolu. Já se Vám za pohřebnictví omlouvám a věřte, že je víc těch, kteří se snaží spíše pozůstalým pomoci, než jim přidělávat starosti.

Julius Mlčoch , 08.02.2008

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Litoměřice


Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most


Vysočanské zahrady a.s.

Sekce: Obřadní síně,


Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Pohřební ústav Helena s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Ústí nad Labem - centrum
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference