Poradna: urnovy hrob- koupě

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobrý den,potřebuji poradit-máme nabídku o koupi urnoveho hrobu-je volná ihned -jaká je smlouva,když dotyčnému budeme platit hotově- na ruku-co do toho vše spadá a jak sepsat smlouvu a jaké doklady a jak převest urn.hrob aby bylo přepsáno na nás že jsme majitelé aby to nebyl podraz- to se musí na pohř.ustav?a dotyčny musí dát podklady.předem děkuji

, Klatovy , 08.02.2017
Odpověď

Na koupi hrobového zařízení je vhodná jednoduchá kupní smlouva ve které budou uvedeny smluvní strany, předmět který kupujete popis jeho stavu a cena za kterou předmět smlouvy kupujete. Přesněji Vám poradí právník. Před vlastní koupí
však projednejte převod Nájemní smlouvy na hrobové místo na Vás a to u provozovatele pohřebiště. Tam se dostavíte se současným nájemcem a provozovatel sepíše novou nájemní smlouvu. Při tom můžete uskutečnit uzavření kupní smlouvy a vypořádání finančních závazků.

Julius Mlčoch

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň


MUDr. Vladimír Holeček

Sekce: Psychická pomoc, Město: Plzeň-Bolevec


INEL - Santé, s.r.o.

Sekce: Psychická pomoc, Město: Plzeň-Vnitřní Město


MUDr. Viola Chvalová

Sekce: Psychická pomoc, Město: Domažlice-Týnské Předměstí


MUDr. Jaroslav Hronek

Sekce: Psychická pomoc, Město: Mirošov


Epoché

Sekce: Psychická pomoc, Město: Plzeň-Doubravka


MUDr. Jana Dallingerová

Sekce: Psychická pomoc, Město: Tachov
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.