Poradna: Už jsem tu četl,že se někdo ptal na práci ohledně oblíkání

Sekce: Ostatní

Otázka:

Už jsem tu četl,že se někdo ptal na práci ohledně oblíkání mrtvých. Mě by zajímalo, jestli by se nenašlo volné místo přímo v krematoriu,např. spalovač nebo zpočátku jako pomocník. Děkuji!

Litomyšl , Litomyšl , 16.01.2007
Odpověď

Bohužel seznam volných míst v krematoriích v ČR nemám. Pokud máte zájem pracovat v krematoriu musíte se zeptat u jednotlivých provozovatelů. Ve Vašem případě jsou nejblíže krematoria Česká Třebová, Šumperk, Pardubice, Jaroměř. Vzdálenější pak Olomouc, Jihlava, Brno

Julius Mlčoch , 16.01.2007

Firmy z tohoto regionu:

POHŘEBNÍ ÚSTAV JOSEF CEMPER

Sekce: Pohřební služba, Město: Skuteč
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference