Poradna: Vykop hrobu

Sekce: Ostatní

Otázka:

Dobry den jsem zacinajici hrobar a potreboval bych poradit jak efektivne zapazit hrob aby se mi hlina nesesouvala mam na hrbitove samej jýl a pokazde kdyz vykopu hrob tak se mi obe strany sesypou.Nemohly by jste mi poradit cim zapazit popripade nejaky odkaz s fotkami jak to udelat dekuji

Jaromer , Jaroměř , 31.01.2013
Odpověď

nevím pochopitelně odkud jste, ale vřele Vám doporučuji obrátit se na cech hrobníků, na www.cechhobnicky.cz nebo přímo na předsedu pana Davida Stejskala e-mail predseda@cechhrobnicky.cz. Určitě Vám poradí a doporučí různé formy pažení, které jsou u nás používané.

Julius Mlčoch , 01.02.2013

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební služba Aeternitas

Sekce: Pohřební služba, Město: Hradec Králové


Pohřební a hřbitovní služby - Ing. Milan Mašek

Sekce: Pohřební služba, Město: Vrchlabí


PPS - POHŘEBNÍ SLUŽBA HRONOV - Oldřich Pich

Sekce: Pohřební služba, Město: Hronov


Smuteční obřadní síň Kukleny v Hradci Králové

Sekce: Obřadní síně, Město: Hradec Králové
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce ostatní
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference