Poradna: chtěla bych se zeptat na následující věc : zemřela

Sekce: Pitva

Otázka:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na následující věc : zemřela nám maminka v nemocnici,oznámemo nám to bylo telefonicky . Na dotaz o příčině jsme dostali jen neurčirou odpověď. V úmrtním listu není uvedena ani diagnoza ani její číslo. Koho máme žádat o sdělení příčiny smrti.Na úmrtních listech z dřívější doby to bylo uváděno. DĚKUJEME.

jižní morava , 01.03.2007
Odpověď

Příčina úmrtí je součástí zdravotní dokumentace zemřelého pacienta. Na úmrtním listě se již neuvádí. Pokud chcete znát příčinu smrti Vaší maminky, tak musíte o tuto informaci požádat zdravotnické zařízení, ve kterém maminka zemřela. Jiné řešení není.

Julius Mlčoch , 05.03.2007+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pitva
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference