Poradna: Maminka mi zemřela před dvanácti dny na utonutí

Sekce: Pitva

Otázka:

Vážený pane Mlčochu,prosím Vás o radu. Maminka mi zemřela před dvanácti dny na utonutí,byla nařízena soudní pitva-příčina smrti je jasná ,maminku jsme už i pohřbili.Chci se zeptat zda mi už teď někdo může vydat "list o prohlídce mrtvého",který potřebuji pro pojišťovnu?Spis ještě není uzavřený,čeká se na výsledky doplň.testů,ale souhlas s pohřbením jsme obdrželi už 4 den po smrti.Děkuji za odpověď M.Porubská

Klášterec nad Ohří , Klášterec nad Ohří , 23.11.2011
Odpověď

List o prohlídce mrtvého a pitevní protokol je součástí zdravotní dokumentace zemřelého. Ten Vám nikdo nevydá. Vy by jste měla dostat úmrtní list vystavený matrikou a ten by měl být dostatečným dokladem pro pojišťovnu.

Julius Mlčoch , 26.11.2011

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Litoměřice


Vysočanské zahrady a.s.

Sekce: Obřadní síně,


Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most


Pohřební ústav Helena s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Ústí nad Labem - centrum
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pitva
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference