Poradna: Pitva

Sekce: Pitva

Otázka:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak dlouho z pravidla trvá pitva? Máme podezdření, že nemocnice kde tatínek zemřel, pochybila a ted zpozduji oznámení výsledku pitvy. Tvrdí nám, že výsledky budou až za 3 týdny a my se obáváme, že to prodlužují kvůli jejich pochybení a čekají, až bude po pohřbu aby se “zametly” stopy. Děkuji za odpověď

, Svitavy , 30.03.2018
Odpověď

Na to není jednoduchá odpověď. Některé laboratorní vysetření odebraných vzorků opravdu trvají déle. Máte-li pocit, že došlo k pochybení zdravotnického zařízení, obraťte se na Policii ČR a oni neřídí soudní pitvu.

Julius Mlčoch

Firmy z tohoto regionu:

Kamenictví Kůrka

Sekce: Kamenictví v pohřebnictví, Město: Přelouč


POHŘEBNÍ ÚSTAV JOSEF CEMPER

Sekce: Pohřební služba, Město: Skuteč
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pitva
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference