Poradna: příčina úmrtí

Sekce: Pitva

Otázka:

Dobrý den, minulý týden mně náhle umřel otec ve věku 62 let. Byl vitální a netrpěl žádnou nemocí. Dnes jsme obdrželi pitevní zprávu, ve které je jako příčina úmrtí uvedena:,,zemřel náhle,,, což nás zaskočilo, protože trváme jako nejbližší příbuzní na tom, vědět, proč tatínek umřel. Jak máme v tomto případě postupovat?děkuji mnohokrát za odpověď.

Jeseníky , 22.04.2013
Odpověď

Pitevní zpráva je součástí zdravotní dokumentace zemřelého. Vysvětlení by Vám měl dát ošetřující lékař, nebo patologie, na které pitva proběhla.

Julius Mlčoch , 23.04.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pitva
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference