Poradna: Úmrtí v zahraničí

Sekce: Pitva

Otázka:

Dobrý den. Před 3 měsíci mi zemřel táta při dopravní nehodě v Německu. Co se týče dědictví už vše běží ale policie v Německu předělat věc soudu nejspíš ke skoumani cizího zavinění. Potřebujeme aby nám zaslali vyjádření policie a pitevni zprávu kvůli vyplacení pojistek. Rád bych se zeptal jak dlouho se vše může táhnout nebo do kdy musí rozhodnout. Předem děkuji Študent.

, Plzeň-město , 12.02.2019
Odpověď

Dědické řízení může trvat velmi dlouho, lhůta není zákonem stanovená. Doporučuji tak urgovat neměcké orgány o zaslání potřebných podkladů.

Pavel Kuchynka

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pitva
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference