Poradna: Výsledky soudní pitvy

Sekce: Pitva

Otázka:

Dobrý den, prosím, nevíte za jak dlouho bývají výsledky soudní pitvy? Ve Švýcarsku mi umřel bratr, měl 37 let. (Na dokladu poslaném z konzulátu bylo uvedeno úmrtí v době mezi 12. a 13.8.) Byl odeslán na soudní pitvu. Do dneška nemáme ani originální úmrtní list ani nevíme, co bylo příčinou úmrtí. Po dnešním telefonátu do Švýcarska nám bylo sděleno, že pitevní zpráva bude připravena (ode dneška) za tři týdny. Trvá to tak dlouho i u nás? Děkuji za odpověď.

, Zlín , 27.08.2014
Odpověď

Výsledky soudní pitvy se zpracovávají do pitevního protokolu. Jeho vypracování a uzavření je odvislé od toho, co se vše při soudní pitvě zjišťuje. Pokud se dělají různá laboratorní vyšetření může to trvat delší dobu. Dát Vám přesnější odpověď bez znalosti případu neumím.

Julius Mlčoch

Firmy z tohoto regionu:

Obřadní síň Slušovice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Tečovice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Jižní Svahy

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň - kremace Zlín

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Všemina

Sekce: Obřadní síně,


smuteční síň Petřvald

Sekce: Obřadní síně, Město: Petřvald


Kostel Vsetín - Dolní Jasenka

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Malenice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Horní Lhota

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Štípa

Sekce: Obřadní síně,
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pitva
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference