Poradna: Zemřel mi manžel ,tragicky,srazil ho vlak a byla nařízena

Sekce: Pitva

Otázka:

Dobrý den.Zemřel mi manžel ,tragicky,srazil ho vlak a byla nařízena soudní pitva.Moje přání je ho ještě vidět,ale v pohřebním ústavu mi řekli,že to třeba nebude možné.Nechápu proč,má někdo právo mi to odepřít?Je to dané nějakým zákonem..?Děkuji za odpověď.

Liberec , Liberec , 12.02.2010
Odpověď

Pohřební služba Vás správně informovala“ že to možná nebude možné“. V okamžiku, kdy jste s nimi jednala, ještě neví v jakém stavu je tělo zemřelého. Po srážce s vlakem může být značně poškozeno a v takovém případě zákon vystavení zemřelého zakazuje. Věřím, že bude -li to jen trochu možné tak Vám vyjdou vstříc a vyhoví Vám.

Julius Mlčoch , 22.02.2010Inzerce z regionu

nabídka, 21.8.2023, 18:30
Kamenictví v pohřebnictví

Prodáme vybavenou pohřební službu s...
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pitva
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference