Poradna: Narok na pohrebne

Sekce: Pohřebné

Otázka:

Dobry vecer.25.2.2015 mi zemrela maminka v Chrudimiv Hospicu (byla jsem s ni do konce).Pohreb jsem ji zarizovala v Pardubicich a veskere dokumenty mam u sebe ( ohledaci list,umrtni list,objednani a placeni pohrbu).Rada bych se zeptala zda-li mam narok na pohrebne,kdyz ziji v Plzni,ale trvale bydliste mam v Hradci Kralove.Pokud ano,jde zaslat zadost pisemne?Dekuji za odpoved.

, Plzeň-město , 07.03.2015
Odpověď

Nárok na sociální dávku „pohřebné“ vzniká jen v souvislostí s úmrtím nezaopatřeného dítěte nebo rodiče nezaopatřeného dítěte. V ostatních případech se pohřebné nevyplácí.

Julius MlčochInzerce z regionu

nabídka, 28.3.2021, 7:48
Kamenictví v pohřebnictví

Přenechám hrobové místo ústředním hřbitově v...
Hrobové místo v Plzni
Region: Česká republika
nabídka, 30.10.2020, 15:16
Kamenictví v pohřebnictví

Přenechám zdarma - pouze za doplatek ročního...


Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pohřebné
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference