Poradna: Obradni sin

Otázka:

Dobry den, chtěla bych se zeptat na informaci, v našem měste je obradní síň a vždy zde byla jedna pohřební služba,najednou sem přišla jiná pohřební služba a město obřadní síň pronajalo nové pohřební službě. Stávají pohřební služba nesmí provozovat smuteční obřady v obřadní síni město si to nepřeje a nový nájemce jí to nedovolí.Obřadní síň by přeci měla sloužit pro všechny, bez ohledu na výběr pohřební služby a ne jen pro jednu jedinou PS.Děkuji za odpověď

Přeštice , Přeštice , 14.12.2012
Odpověď

Máte plnou pravdu. Toto počínání je v rozporu se zákonem o hospodářské soutěži a Úřad na ochranu hospodářské soutěže již v několika takovýchto případech udělil městu i nájemci dost vysokou pokutu. Pohřební služba by měla toto projednat s městem a neuspěje-li tak se obrátit na Úřad na ochranu hospodářské soutěže.

Julius Mlčoch , 02.01.2013

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pohřební služba
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference