Poradna: Pohřeb

Otázka:

Dobry den chtela bych jse zeptat zemrel mi nevlastní otec žil s maminkou jako druh a Druzka kde se narodila moje sestra.ale mne nikdy neadoptoval.sestra se nezajima maminka zemřela před 2 rokmi.chtela jsem se zeptat žiji v zahraničí jde i parte u vás objednať telefonicky...?dekuji predem

Svycarsko , 15.06.2013
Odpověď

Sestavení parte je činností úzce spojenou s objednáním pohřbení. Nevím, jak by jste chtěla po telefonu sestavit parte, když není objednáno pohřbení. Kontaktujte prosím konkrétní pohřební službu v místě bydliště Vašeho nevlastního otce a s tou se dohodněte, zda nebyl již pohřeb objednán.

Julius Mlčoch , 15.06.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pohřební služba
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference